Image Alt

E-book

Cestování se psem:

PRŮVODCE PSÍM DOBRODRUŽSTVÍM

Připravila jsem pro vás e-book, který bude vaším kompletním průvodcem na cestě za dobrodružstvím s vaším čtyřnohým parťákem. Co se v něm, mimo jiné, dozvíte? 

 • Cesta od pouhé myšlenky k prvnímu horskému výletu
 • Osobní zkušenosti s turistikou se psem
 • Zajímavé rozhovory s odborníky

E-book vám zásadně promění život od soužití se psem, až po pohodovou a bezpečnou turistiku, při které budete připraveni na většinu nečekaných situací. 

Cestovní se psem

Průvodce psím dobrodružstvím

Komplexní turistický průvodce, který vás provede všemi otázkami turistiky se psem, a zároveň pomáhá čtenářům s výběrem, výcvikem, kondicí a péčí o jejich čtyřnohé parťáky. S tímto průvodcem psím dobrodružstvím budete připraveni na vše, co vás na výletě může potkat. 

 V e-booku si přijdou na své jak začínající turisté, tak zkušení majitelé – pokrývá všechna témata, která by vás v rámci turistiky mohla zajímat. 
 Od pořízení parťáka, nastavení pravidel, socializace, přes etiketu na trailu, rozhovory s odborníky, až po vybavení a ochraně svého psa. 
 Najdete zde i praktický průvodce balením. Věřím, že tento průvodce plný fotografií vás bude inspirovat k vašemu prvnímu dobrodružství.

TENTO E-BOOK JE PRO VÁS, POKUD:

 • máte psa a milujete dobrodružství
 • chtěli byste si užívat pohodovou turistiku se psem bez vodítka,
  aniž byste zažívali stres
 • nevíte, jak se zachovat v případě úrazu
 • nejste si jisti, jak ochránit svého psa v nouzové situaci
 • chtěli byste, aby váš pes byl v první řadě váš parťák a společník
 • ještě jste neslyšeli o „turistické etiketě“
 • přemýšlíte, jestli umíte dobře číst řeč psího těla

VÍCE NEŽ 10 LET BRÁZDÍM HORSKÉ STEZKY SE PSY

Za ty roky jsem se dostala do mnoha situací, ve kterých jsem si nevěděla rady. Začínala jsem jako absolutně nepřipravený turista v plátěnkách, který netušil, co turistika jako taková obnáší, natož co všechno obnáší turistika se psem

Nejsem veterinář, trenér psů, dokonce ani odborník na psí výživu a nemám žádné veterinární vzdělání. Jsem prostě člověk, který se svými psy tráví mnoho času v horách, a rozhodla jsem se napsat o tom knížku. 

S nákupem e-booku získáte řadu BONUSŮ

1. uzavřená FB SKUPINA

Získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde se budete moci ptát na cokoliv ohledně cestování, psů nebo osobního života.

2. DÁREK ZDARMA

Při nákupu e-booku navíc dostanete připravovaný průvodce „Jak se orientovat v turistických mapách“ v hodnotě 199 korun zdarma.

3. přispějete na útulky

Každý rok v listopadu část zisku, po odečtení nákladů, poputuje do útulku dle vašeho výběru, a vy toho budete součástí! Pomoc zvířátkům v nouzi byla první myšlenka, která mě napadlo, když jsem začala tuto knížku psát.

DODRŽUJEME TURISTICKOU ETIKETU

Etiketa, neboli soubor pravidel zdvořilého chování ve společnosti. Jaké je etiketa pro lidi, kteří chodí na výlety do hor se psem? 
 Na to, a mnohem víc, se podíváme v našem e-booku.

tak vyražte za dobrodružstvím!

V mém e-booku najdete otázky na vše, co by vás, jako turistu se psem, mohlo zajímat!