Image Alt

O NÁS

VĚDOMĚ ŽÍT & NÁSLEDOVAT SVÉ SNY

Jsem Daniela. Dobrodružná duše a nevyčerpatelná studna nápadů a snů. Miluji svůj život, život na planetě Zemi. Věřím v uvědomělý život, za kterým stojí poznání sebe sama a všímavost ke svému okolí. Věřím v to, že každý může žít život jaký si přeje. A také věřím v to, že lidské tělo je úžasný nástroj, který může dokonale fungovat v souladu s přírodou, stačí se jen poznat…

SPOLUPRÁCE & BUSINESS

Zajímáš se o své zdraví? Není ti lhostejná naše planeta a chceš ji zachovat pro další generace? Chceš získat online příjem v něčem, co má smysl? Možná si vybudovat svůj vlastní business a být pánem svého času? Nemuset řešit, jestli tvůj čtyřnohý kamarád vydrží doma každý den sám? Nebudu ti slibovat, že zbohatneš přes noc a nebude tě to nic stát, ale možná jsou tvé sny blíž, než si vůbec myslíš.

Chceš-li se dozvědět více, kontaktuj mě, ať už emailem, telefonicky nebo osobně =) Pomůžu ti rozjet své vlastní podnikání v něčem, co má smysl! Nesázíme vždy jen „na první dobrou“, budujeme komplexní podnikatelskou síť, která zajistí příjem odkudkoliv na světě a počítáme s tím, že lidé i v podnikání chtějí především JISTOTU. 

Práce odkudkoliv
Udržitelnost v ekologii
Finanční nezávislost
INFORMACE & KONTAKT

Kontaktuj nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Najdeš nás také na Facebooku, Instagramu nebo YouTube. Můžeš také napsat na WhatsApp nebo Telegram. Těšíme se na spolupráci a budování tvých snů! 

kontakt

Daniela Lekičová
IČ: 07403151

SPOJENÍ

tel.: +420 775 041 331
email: lekicova.daniela@gmail.com

ADRESA

Kynická 1247,
190 16, Praha – 9