Image Alt

DESTINACE

ČESKO

Po České republice trajdáme tak často, jak nám to čas dovolí =) Mojí největší srdcovkou jsou Krkonoše, které navštěvuji asi nejčastěji. Můžete zde načerpat inspirace, pobavit se nad příhodami, nebo se jednoduše informovat ohledně výletu nebo přechodu. 

RAKOUSKO

Není nad čím přemýšlet. Je blízko, má Alpy, průzračná horská jezera a nabízí neskutečně mnoho zážitků od pěší turistiky, přes vodní sporty, horolezectví až po gastronomii. Tipy na výlety a zážitky se psy i bez. 

SLOVINSKO

Slovinsko je taková moje osobní srdeční záležitost. První týden v této zemi mě uchvátil a od té doby se tam vždy budu ráda vracet. Mnoho vzpomínek na dobrodružství nejen se psy. 

NĚMECKO

Tenhle náš opomíjený soused nabízí mnoho nádherných míst. Na jihu Alpy, Šumava, na severu moře, Rujána. Do Německa rádi jezdíme na Vánoční trhy, které zde mají úžasnou atmosféru. Jsou města, kde příliš mnoho lidí nepotkáte, přesto si je užijete. 

ŠPANĚLSKO

Města jsou také o barvách a světlech, a asi tímto mě pohltila Barcelona, jako první místo, které jsem ve Španělsku navštívila. Okamžitě jsem si toto místo zamilovala a během dvou let se na místo činu vrátila hned dvakrát =) Ale Španělsko není jen o městech, nabízí toho mnohem víc… 

POLSKO

Malý, nenápadný rovinatý soused. Stolové hory, moře, Krkonoše a velká dávka historie. I Polsko může zaujmout. Mrkněte na naše tipy, co všechno jsme v Polsku navštívili. 

FRANCIE

Francie pro mě byla kdysi velmi vzdálená a nad její první návštěvou jsem v té době ani nepomyslela. První příležitost se naskytla v roce 2014, kdy jsme se s Kessi a týmem Hop Trop Panthers kvalifikovaly na ME ve Flyballu. 

VELKÁ BRITÁNIE

Velká Británie je a bude pro mě vždy spojená s příběhem z Bradavic. Byl to taky jeden z důvodů, proč jsem chtěla navštívit zrovna Londýn =) Ano ano, Británie skýtá mnoho jiných zajímavostí, já vím! Ale vždy to budou trošku „toulky Harryho Pottera“ =) Jo, a taky Ben Nevis. 

bosna a hercegovina

Bosna, to je nedotknutá příroda, historická místa a starobylá architektura.  Země pro milovníky raftingu. V Šehovci poblíž Mrkonjić Gradu bydlí moje babička. Při každé návštěvě prozkoumáme nějaký další kout této divoké země.