Image Alt

Po dřevěných lávkách k Davidovým boudám

ČESKO | KRKONOŠE
  /  Cestopisy   /  Po dřevěných lávkách k Davidovým boudám

Po dřevěných lávkách k Davidovým boudám

Dnešní výlet v Krkonoších nebyl ani příliš dlouhý, ani příliš náročný, ale byl krásný a rozhodně stál za to, proto bych ho tu s vámi ráda sdílela =) Auto jsme nechali na parkovišti ve Špindlerově Mlýně, došli jsme k Boudě Bílého Labe a odtud jsme pokračovali po žluté turistické značce nahoru ke Špindlerově boudě. Odtud vedla krásná cesta napříč dřevěnými chodníčky k Davidovým boudám a zpět do města. Pojďte se podívat na několik fotografií z trasy.

Bouda u bílého labe

V dnešním článku se nebudu úplně vypisovat s trasou, jelikož jsme nemíjeli žádná turisticky známá místa a v podstatě jsme narazili jen na několik lidí, ale to vůbec nevadí. Když jsem dávala fotky na instagram, několik z vás mi psalo o trasu, jelikož si chtějí užít krásná zákoutí Krkonoš bez davů lidí. Přidávám tedy několik fotografií a především trasu naší dnešní cesty =)

spousta dřevěných chodníčků

Kdo mě zná tak ví, že dřevěné chodníčky já opravdu můžu, ale dnes byly Krkonoše čerstvě po dešti a tak jsem občas místo dřevěných chodníčků měla spíše skluzavky. Původně jsme měli v plánu dojít až k Medvědím boudám, ale mám to připravené jako součást dalšího výletního okruhu, a tak jsme přišly zpět do Špindlerova Mlýna po žluté turistické stezce .


INFORMACE O VÝLETU

*Voda na trase je pouze v úseku podél Bílého Labe, kde je možné k vodě sejít a pejskové se tu mohou vykoupat, zbytek cesty voda není. Od Bílého Labe se odpojujeme u Boudy Bílého Labe. Je možné natočit vodu na turistických chatách.

  • máte psa a milujete dobrodružství?
  • chtěli byste si užívat pohodovou turistiku se psem bez vodítka, aniž byste zažívali stres?
  • nevíte, jak se zachovat v případě úrazu
  • chtěli byste, aby váš pes byl v první řadě váš parťák a společník?

vzdálenost 15 km | celkové převýšení 900 m | voda na trase – ANO* | vhodné pro psy – ANO

Napiš komentář